Анатолий Валерьевич Штефан: "Бійці АТО дзвонили на гарячу лінію псевдо республіки..."

Анатолий Валерьевич Штефан в facebook:

Бійці АТО дзвонили на гарячу лінію псевдо республіки, або казки терористів про 25 ОПДБр продовжуються. Об этом сообщает chelovekibezzakon.in.ua со ссылкой на СМИ.

Коли немає інформації для вкиду, російські найманці систематично вигадують нові фейки про наркоманів та пяниць серед військовослужбовців ЗС України, про зниження морально-психологічного стану, про те що їм передають інформацію за грошові кошти. Читаючи кожного разу такі публікації стає не те що смішно, а сумно що в це хтось вірить. Але палкі прихильники псевдо республі ... к завжди чекають з нетерпінням на таку інформацію, щоб порадіти за перемогу своїх ополченців.

Черговою хохмою стало те, що на гарячу лінію мвд лнр зателефонували бійці 25 повітрянодесантної бригади та за грошові кошти надали секретну інформацію. Інформація якою постійно лякають ватних мешканців та прихильників республік, а саме про бійців націоналістичних організацій. Ну і як завжди, те що українські військові не бажають проходити військову службу в зоні АТО, та намагаються всіляко ухилитися.

Все буде Україна і перемога за нами! https//nahnews.org/993831-ubivat-zhitelei-donbassa-uzhe-ne Все буде Україна і перемога за нами!

ТОП новости

Вход

Меню пользователя